Тука си: Почетна » Архиви на тагови: scudetto

Архиви на тагови: scudetto

Карти: Јувентус – Наполи

Juventus vs Napoli

Почитувани Јувентини, Јувентус Фан Клуб Македонија објавува понуда за карти за натпреварот од 34-тото коло од Серија А помеѓу Јувентус и Наполи. Натпреварот е предвидено да се одигра во недела 22 април  во Торино со ... Повеќе »

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!