Тука си: Почетна » Архиви на тагови: roma rocchi

Архиви на тагови: roma rocchi

Дербито во Торино за Роки

Gianluca Rocchi Parma FC v UC Sampdoria Serie -DOxgwGNSbMl

Џанлука Роки од Фиренца ќе биде главен судија на натпреварот од шестото коло од Серија А помеѓу Јувентус и Рома кој се игра во недела од 18 часот. За Роки ... Повеќе »

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!