Тука си: Почетна » Архиви на тагови: nedved

Архиви на тагови: nedved

Липи: “Новиот Јувентус уште посилен од предходно”

1fd2402a379798890a9fca077e450242_large

Поранешниот тренер на Јувентус и освојувач на светската круна со аѕурите даде свој осврт на досегашниот дел од преодниот рок во Италија. Липи со низа пофални зборови за активноста на ... Повеќе »

Јувентус очекува одговори од Видал

10442963_947028381991058_2841225485631486453_n

Артуро Видал доцна синоќа пристигна во Торино и се придружи на своите соиграчи во хотелот каде се сместени. Утрово додека тимот тренираше, Видал беше единствениот фудбалер кој беше на медицински ... Повеќе »

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!