You are here: Home » Tag Archives: mandzukic

Tag Archives: mandzukic

Липи: “Новиот Јувентус уште посилен од предходно”

Поранешниот тренер на Јувентус и освојувач на светската круна со аѕурите даде свој осврт на досегашниот дел од преодниот рок во Италија. Липи со низа пофални зборови за активноста на ... Read More »

Scroll To Top
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!