Тука си: Почетна » Архиви на тагови: Gotze

Архиви на тагови: Gotze

Геце: Јуве е голем, голем клуб! (видео)

Italy Germany Soccer

По заминувањето на Артуро Видал во Баерн Минхен кое треба да се официјализира во следните денови, бјанконерите тргнуваат во офанзива по фудбалер кој ќе го замени чилеанецот на позицијата ‘trequartista’ ... Повеќе »

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!