Тука си: Почетна » Архиви на тагови: del piero

Архиви на тагови: del piero

‘Тројката во нападот не би функционирала’

ravanelli

По информациите во италијанските медиуми деновиве дека тренерот Масимилиано Алегри би можел да испроба напад со Мората и Љоренте , заедно со Тевез како ‘trequartista’ во 4-3-1-2 формација, со свое ... Повеќе »

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!