Тука си: Почетна » Архиви на тагови: Ѕулијани

Архиви на тагови: Ѕулијани

Видео: Јувентус – Верона (2-1) | Коментар на Клаудио Ѕулијани

zuliani-1

Најпознатиот клупски новинар и коментатор на Медијасет Премиум, Клаудио Ѕулијани уште еднаш во полна емоција ја доживеа победата на Јувентус. Тој дури му измисли и нов прекар на Тевез: Џеронимо, ... Повеќе »

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!