Тука си: Почетна » Архиви на тагови: Торино (страна 7)

Архиви на тагови: Торино

Јувентус оди и на Огбона

Tuttosport денес јавува и за обидот на Јувентус да се донесе репрезентативецот на Италија, Анџело Огбона кој игра за Торино, градскиот ривал на Јувентус. Раководството на Јувентус не го криеше ... Повеќе »

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!