Тука си: Почетна » Архиви на тагови: Супер Куп Италија

Архиви на тагови: Супер Куп Италија

Буфон – За Јувентус е неуспех да си втор

ACF Fiorentina - Juventus

Јувентус не успеа да се закити со првиот пехар во оваа натпреварувачка сезона, откако на пенали не успеа да го совлада Наполи и покрај двете водства во регуларниот дел од ... Повеќе »

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!