Тука си: Почетна » Архиви на тагови: Пол Лирола

Архиви на тагови: Пол Лирола

Ново име од Шпанија во младинските редови – Пол Лирола

Pol Lirola

Можеби нема новини (засега) во овој период во сениорскиот состав, но затоа на иднината на Јувентус се работи постојано. Нов играч во младинскиот состав кој доаѓа од Шпанија е Пол ... Повеќе »

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!