Тука си: Почетна » Архиви на тагови: олимпико

Архиви на тагови: олимпико

Карти: Финале Тим Куп

Tim Cup Final

Почитувани Јувентини, “Juventus Official Fan Club Macedonia” објавува понуда за карти за финалето од Тим Купот на Италија помеѓу Јувентус и Милан. Натпреварот е предвидено да се одигра во среда 09 мај  во Рим ... Повеќе »

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!