Тука си: Почетна » Архиви на тагови: мората

Архиви на тагови: мората

“Јуве мора да ја отстрани клаузулата од договорот на Мората”

1423226-30461302-1600-900

Џузепе Боцо, адвокатот кој беше ангажиран од Јувентус во преговорите со Реал Мадрид за трансферот на Алваро Мората во Торино, излезе со свое мислење околу клаузулата во договорот на шпанскиот ... Повеќе »

Јуве тргнува по Мората

hi-res-53230b9be0d0f1d19785657de12a618c_crop_north

Јувентус е сериозно заинтересиран за 21 годишниот напаѓач на Реал Мадрид, Алваро Мората. Еден од условите на Конте за останување во клубот е ангажман на млади фудбалери кои ќе бидат ... Повеќе »

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!