Тука си: Почетна » Архиви на тагови: Коларов

Архиви на тагови: Коларов

Јувентус се сретна со агентот на Коларов

Бепе Марота и Фабио Паратичи во текот на вчерашниот ден имале состанок со Серџо Берти, агентот на Коларов (исто така агент и на Черчи) во хотел во Торино. На состанокот ... Повеќе »

Испратена официјална понуда за Коларов

Според медиумите во Англија и Италија, Јувентус  испратиле и официјална понуда  до Манчестер Сити за Александар Коларов. Бјанконерите од почетокот на летото беа заинтересирани за Коларов, но по извесен период преговорите ... Повеќе »

Јуве во нов обид да се донесе Коларов

Јувентус подготвиле нова понуда до Манчестер Сити, за Александар Коларов да го облече црно-белиот дрес. Tuttosport утрово пишува дека дека Бјанконерите ќе испратат нова понуда за крилниот бек на Србија, ... Повеќе »

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!