Тука си: Почетна » Архиви на тагови: Карти (страна 2)

Архиви на тагови: Карти

Карти за натпреварот Јувентус – Интер

tumblr_o76cr5rZ891spjo4xo1_1280

Почитувани Јувентини, “Juventus Official Fan Club Macedonia” објавува понуда за карти за натпреварот од 16-тото коло од Серија А помеѓу Јувентус и Интер. Натпреварот ќе се одигра во сабота 09 декември  во Торино со ... Повеќе »

Карти за натпреварот Јувентус – Беневенто

FC Juventus Allianz Stadium

Почитувани Јувентини, “Juventus Official Fan Club Macedonia” објавува понуда за карти за натпреварот од 12-тото коло од Серија А помеѓу Јувентус и Беневенто. Натпреварот ќе се одигра во недела 05 ноември  во Торино ... Повеќе »

Карти за мечот Спортинг – Јувентус

Sporting vs Juventus karti

Почитувани Јувентини, “Juventus Official Fan Club Macedonia” објавува понуда за карти за натпреварот од 4-тото коло од Лигата на Шампионите помеѓу Спортинг Лисабон и Јувентус. Натпреварот ќе се одигра во вторник 31 ... Повеќе »

Карти за натпреварот Јувентус – Аталанта

JuvAta

Почитувани Јувентини, Понуда за карти за натпреварот од 15-тото коло од Серија А помеѓу Јувентус и Аталанта. Натпреварот ќе се одигра во сабота 03.12.2016 година во Торино со почеток од 20:45 часот. Рокот за пријавување и ... Повеќе »

Карти за натпреварот Јувентус – Динамо Загреб

DinamoJuve

Почитувани Јувентини, Координативниот Центар на фан клубовите од Торино ни испрати понуда за карти за натпреварот од 6-тото коло од Лигата на Шампионите помеѓу Јувентус и Динамо Загреб. Натпреварот ќе се одигра во средаа 07.12.2016 година ... Повеќе »

Карти за натпреварот Лион – Јувентус

lyon

Почитувани Јувентини, Координативниот Центар на фан клубовите од Торино ни испрати понуда за карти за натпреварот од 3-тото коло од Лигата на Шампионите помеѓу Лион и Јувентус. Натпреварот ќе се одигра во ... Повеќе »

Карти за серија А: Јувентус – Наполи

Juve-napoli

Почитувани Јувентини, Координативниот Центар од Торино ни испрати понуда за барање на карти за напреварот од 37. коло на Серија А помеѓу Јувентус и Наполи. Доколку и Наполи и Јувентус се квалификуваат ... Повеќе »

Карти за Серија А: Јувентус – Фиорентина

Juventus-vs-Fiorentina

Почитувани Јувентини, Координативниот Центар од Торино ни испрати понуда за барање на карти за напреварот од 33. коло на Серија А помеѓу Јувентус и Фиорентина. Натпреварот ќе се одигра во среда 29.04.2015 со ... Повеќе »

Карти за натпревар Јувентус – Сасуоло

Juventus-Vs-Sassuolo

Почитувани Јувентини, Координативниот Центар од Торино ни испрати понуда за барање на карти за натпреварот од 26° коло од Серија А помеѓу Јувентус и Сасуоло. Натпреварот ќе се одигра во понеделник 09.03.2015 со почеток ... Повеќе »

Карти Јувентус – Рома 05.01.2014

Juve vs Roma

Натпреварот од 18то коло во Серија А, на Јувентус арената помеѓу Јувентус и Рома ќе се одржи на 05.01.2014 недела, во 20:45 часот (претходниот датум беше 06.01.). Износот за картите ... Повеќе »

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!