Тука си: Почетна » Архиви на тагови: буфон (страна 3)

Архиви на тагови: буфон

Марота до Бекенбауер: Почит за Буфон!

Gigi Buffon

Изјавата на Бекенбауер по мечот во Минхен („Буфон е како пензионер“) предизвика реакција од генералниот директор на Јуве, Бепе Марота. - Одредени изјави дадени од икона како Бекенбауер не се ... Повеќе »

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!