Тука си: Почетна » Архиви на тагови: боачи

Архиви на тагови: боачи

Ѕаѕа го запре Наполи, Боачи стрелаше против Реал Мадрид (видео)

177645360

22 годишниот напаѓач Симоне Ѕаѕа кој е во ко-сопственост помеѓу Јувентус и Сасуоло со голот во 20-тата минута успеа да израмни на 1:1 и да му донесе голем бод на ... Повеќе »

Евро гол на Габиадини. Боачи и Ѕаѕа исто така стрелци(видео).

1079734-17206223-640-360

Иднината е осигурана кога станува збор за нападот на Јуве. Изминатиот викенд беше плоден за тројцата најперспективни напаѓачи од кои се очекува за неколку години да бидат главната ударна сила ... Повеќе »

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!