Тука си: Почетна » Архиви на тагови: Базел

Архиви на тагови: Базел

Договорен и Бреел Емболо!?

breel Embolo2

Додека фокусот на тимот е кон финалето во Берлин, менаџментот активно е ангажиран на пазарот. Најновото име кое летово може да го засили тимот е Бреел Емболо, еден од најнадежните ... Повеќе »

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!