Тука си: Почетна » Слајдер » Официјална формација: Баерн – Јуве

Официјална формација: Баерн – Јуве

Facebook Twitter

Bayern - Juve

2 коментари

  1. Asamoah mozno e da igra na mestoto na Peluso…

    FORZA JUVEEEEEEEE

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!