Тука си: Почетна » Фан Клуб » Карти за натпревари » Милан vs Јувентус 28.10.2017 Организирано патување
Милан vs Јувентус 28.10.2017 Организирано патување

Милан vs Јувентус 28.10.2017 Организирано патување

Facebook Twitter

Во соработка со фан клубот на Србија & Црна Гора, организираме уште една дружба и уште едно патување.Следење на мечот Милан-Јувентус на Сан Сиро во Милано.

Цената на аранжманот изнесува 130 евра и вклучува превоз Белград-Милано-Белград и карта за мечот.

Во зависност од бројот на пријавени, дополнително ќе се договараме за за превоз Скопје-Белград-Скопје.

Право на ова патување имаат само членови на нашиот фан клуб за тековната 2017/2018 натпреварувачка сезона.

За повеќе инфо за зачленување посетете го следниов линк http://www.juventus.mk/?page_id=403

Доколку сте заинтересирани ве молиме да ни пишете на нашиот мејл fanclub@juventus.mk.

21244668_1801186476588923_274053102_n 21269494_1801186396588931_1422246923_n

 

Коментирањето е затворено

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!