Тука си: Почетна » Фан Клуб » Карти за натпревари » Карти за мечот Барселона – Јувентус
Карти за мечот Барселона – Јувентус

Карти за мечот Барселона – Јувентус

Facebook Twitter

Почитувани Јувентини,

Понуда за карти за реванш натпреварот од 1/4 финалето во Лигата на Шампионите помеѓу Барселона и Јувентус.

Натпреварот ќе се одигра во среда 19.04.2017 година во Барселона со почеток од 20:45 часот .

Рокот за пријавување и поднесување на барање за карта е најдоцна до вторник 21 март до 20  часот до кога треба да уплатите и резервација за картата во износ од 3.100 денари.

Во случај да не успееме да добиеме доволен број на карти од Торино, уплатената сума за резервација на картата во целост ќе ви биде вратена. Доколку по уплатата на износот, од било какви причини се откажете од картите, парите не се враќаат.

Потребно е самостојно да се организирате за превоз и сместување во Барселона.

За сите дополнителни информации околку уплатата и резервацијата на карти можете да нè контактирате на fanclub@juventus.mk.

Понудата важи само за регистрирани членови за сезоната 2016/2017. 

FINO ALLA FINE FORZA JUVENTUS!

Коментирањето е затворено

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!