Тука си: Почетна » Фан Клуб » Карти за натпревари » Карти за натпреварот Јувентус – Киево
Карти за натпреварот Јувентус – Киево

Карти за натпреварот Јувентус – Киево

Facebook Twitter

Почитувани Јувентини,

Понуда за карти за натпреварот од 31-то коло од Серија А помеѓу Јувентус и Киево.

Натпреварот ќе се одигра во сабота 08.04.2017 година во Торино со почеток од 20:45 часот .

Рокот за пријавување и поднесување на барање за карта е најдоцна до среда 22 март до 20  часот до кога треба да уплатите и резервација за картата во износ од 3.100 денари.

Во случај да не успееме да добиеме доволен број на карти од Торино, уплатената сума за резервација на картата во целост ќе ви биде вратена. Доколку по уплатата на износот, од било какви причини се откажете од картите, парите не се враќаат.

Потребно е самостојно да се организирате за превоз и сместување во Торино, а ние од нашето досегашно искуство можеме да ви помогнеме во организацијата.

За сите дополнителни информации околку уплатата и резервацијата на карти можете да нè контактирате на fanclub@juventus.mk.

Понудата важи само за регистрирани членови за сезоната 2016/2017. 

FINO ALLA FINE FORZA JUVENTUS!

Коментирањето е затворено

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!