Тука си: Почетна » Вести » Формации » Можна формација: Јувентус – Каљари
Можна формација: Јувентус – Каљари

Можна формација: Јувентус – Каљари

Facebook Twitter

Сторари – Касерес, Бонучи, Огбона – Лихштајнер, Погба, Пирло, Маркизио, Азамоа – Тевез, Љоренте

JuveCag

 

Извор: Gazzetta dello Sport

Коментирањето е затворено

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!