Тука си: Почетна » Вести » Формации » Можна формација: Рома – Јувентус
Можна формација: Рома – Јувентус

Можна формација: Рома – Јувентус

Facebook Twitter

Сторари – Барѕаљи, Бонучи, Киелини – Лихштајнер, Погба, Пирло, Маркизио, Азамоа – Тевез, Љоренте

RomaJuve

 

Извор: Gazzetta dello Sport

Коментирањето е затворено

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!