Тука си: Почетна » Вести » Формации » Можна формација: Јувентус – Аталанта
Можна формација: Јувентус – Аталанта

Можна формација: Јувентус – Аталанта

Facebook Twitter

Сторари – Касерес, Бонучи, Огбона – Исла, Падоин, Пирло, Маркизио, Пелузо – Џовинко, Тевез.

Jata

Извор: Gazzetta dello Sport

Коментирањето е затворено

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!