Тука си: Почетна » Вести » Формации » Можна формација: Јувентус – Бенфика
Можна формација: Јувентус – Бенфика

Можна формација: Јувентус – Бенфика

Facebook Twitter

Буфон – Касерес, Бонучи, Киелини – Лихштајнер, Видал, Пирло, Погба, Азамоа – Тевез, Љоренте

JuveBenfica

Коментирањето е затворено

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!