Тука си: Почетна » Вести » Формации » Можна формација: Сасуоло – Јувентус
Можна формација: Сасуоло – Јувентус

Можна формација: Сасуоло – Јувентус

Facebook Twitter

Буфон – Касерес, Огбона, Киелини – Исла, Погба, Пирло, Маркизио, Азамоа – Тевез, Љоренте

SassJuve

 

Извор: Gazzetta dello Sport

Коментирањето е затворено

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!