Тука си: Почетна » Вести » Формации » Можна формација: Бенфика – Јувентус
Можна формација: Бенфика – Јувентус

Можна формација: Бенфика – Јувентус

Facebook Twitter

Буфон – Барѕаљи, Бонучи, Киелини – Лихштајнер, Погба, Пирло, Маркизио, Азамоа – Тевез, Вучиниќ.

Benfica

Коментирањето е затворено

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!