Тука си: Почетна » Вести » Формации » Можна формација: Јувентус – Болоња
Можна формација: Јувентус – Болоња

Можна формација: Јувентус – Болоња

Facebook Twitter

Буфон – Барѕаљи, Огбона, Киелини – Исла, Погба, Пирло, Маркизио, Азамоа – Џовинко, Љоренте

JuveBol

 

Извор: Gazzetta dello Sport

Коментирањето е затворено

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!