Тука си: Почетна » Вести » Формации » Можна формација: Удинезе – Јувентус
Можна формација: Удинезе – Јувентус

Можна формација: Удинезе – Јувентус

Facebook Twitter

Буфон – Касерес, Огбона, Киелини – Лихштајнер, Погба, Пирло, Маркизио, Азамоа – Џовинко, Љоренте.

JuveUdine

Извор: Gazzetta dello Sport

Коментирањето е затворено

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!