Тука си: Почетна » Вести » Формации » Можна формација: Јувентус – Лион
Можна формација: Јувентус – Лион

Можна формација: Јувентус – Лион

Facebook Twitter

Буфон – Касерес, Бонучи, Киелини – Исла, Видал, Пирло, Маркизио, Азамоа – Тевез, Вучиниќ.

ihsnd

Коментирањето е затворено

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!