Тука си: Почетна » Фан Клуб » Карти за натпревари » Карти за Јуве – Баерн [10.04.2013 | 20:45]
Карти за Јуве – Баерн [10.04.2013 | 20:45]

Карти за Јуве – Баерн [10.04.2013 | 20:45]

Facebook Twitter

Можете да извршите пријавување за карти за натпреварот од 1/4 финалето на Лигата на Шампионите: Јувентус – Баерн Минхен кој ќе се одигра на 10. април од 20:45.

Рокот за пријавување за овој натпревар е до вторник 19-ти март до 13:00 часот со уплата на резервацијата (од 3000 ден.) на сметката на здружението.

Цените за трибините ги имате на сајтот на Јуве - ОВДЕ.

Пријавување и прашања на е-маил адреса fanclub@juventusmk.com

Понудата е само за регистрирани DOC членови за сезоната 2012/2013

 

Коментирањето е затворено

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!