Тука си: Почетна » Фан Клуб » Карти за натпревари » Карти за Јувентус – Галатасарај 02.10.2013 – Лига на шампиони
Карти за Јувентус – Галатасарај 02.10.2013 – Лига на шампиони

Карти за Јувентус – Галатасарај 02.10.2013 – Лига на шампиони

Facebook Twitter

Барања за карти за натпреварот од Лигата на Шампионите Јувентус – Галатасарај која е на распоред на 02.10.2013 во 20:45 На Јувентус арената,  може да испратите до среда (11.09.2013) до 15:00 на е-маил fanclub@juventusmk.com

За да може да испратите било какво барање за карти преку нашето здружение на навивачи, потребно е да бидете зачленети. Секој член може да побара само една карта. Уплатите за членство се во тек и сите информации за зачленување ги имате на

http://www.juventus.mk/?page_id=403

Бројот на карти ќе биде многу ограничен.

Коментирањето е затворено

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!