Тука си: Почетна » Вести » Охриѓани масовно ја започнаа новата сезона.
Охриѓани масовно ја започнаа новата сезона.

Охриѓани масовно ја започнаа новата сезона.

Facebook Twitter

Во Охрид на големо започна новата сезона во Серија А. Фановите на Јувентус со голем ентузијазам ја дочекаа новата сезона во калчото и со одлична организација ги следат натпреварите во кафе барот Шила. Досега на трите натпревари во новата сезона заедничките гледања бележат одлична посетеност, а резутатите на тимот само се’ мотив плус за уште поголема масовност во наредните кола. Посебно се најавува уште поголема организација за натпреварот од следното коло во кое е најавено и присуство на навивачи на интер.

Еве како беше во Шила за натпреварот против Лацио.

1237146_10151661774092426_1541482149_n 1236271_10151661776437426_614057256_n 1173826_10151661780737426_1864670712_n 533238_10151661777967426_1710883432_n

Коментирањето е затворено

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!