Тука си: Почетна » Вести » ЈувентусМК во Вест

ЈувентусМК во Вест

Facebook Twitter

Високотиражниот дневен весник Вест во своето празнично издание напиша статија на две страни за Официјалниот фан клуб на Јувентус во Македонија – Јувентус.мк. Оние кои не стигнаа да го прочитаат нашето интервју за Вест, можат да го сторат тоа подолу (клик на сликата за целосен преглед).

Статија на Вест за Јувентус.мк

Коментирањето е затворено

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!