Тука си: Почетна » Видео (страна 2)

Категорија: Видео

Продаден првиот дрес од Бендтнер

Goughie-Bendtner

По веста која одекна дека не е продаден ниту еден дрес од Николас Бендтнер, момците од talkSPORT се јавија во Јувентус да си нарачаат еден дрес од него. Оваа нарачка ... Повеќе »

Nothing is impossible!

Ништо не е невозможно, нема екипа кој не може да биде поразена, а секој има свои слаби точки. Задача на Конте ќе биде да ја пробие германската машинерија и да ... Повеќе »

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!