Тука си: Почетна » Фан Клуб » Карти за натпревари (страна 5)

Категорија: Карти за натпревари

Карти за натпреварот Јувентус – Интер

cover

Почитувани Јувентини, Понуда за карти за натпреварот од 23-тото коло од Серија А помеѓу Јувентус и Интер. Натпреварот ќе се одигра во недела 05.02.2017 година во Торино со почеток од 20:45 часот . Рокот за пријавување и ... Повеќе »

Карти за натпреварот Јувентус – Порто

15401116_1282452988495739_8020528827100460980_n

Почитувани Јувентини, Понуда за карти за вториот 1/8 финален натпревар во Лигата на Шампионите помеѓу Јувентус и Порто. Натпреварот ќе се одигра во вторник 14.03.2017 година во Торино со почеток од 20:45 часот . Рокот за ... Повеќе »

Карти за куп натпреварот Јувентус – Милан

Shilla coffee & bar event home

Почитувани Јувентини, Понуда за карти за натпреварот од 1/4 финалето од Тим купот на Италија помеѓу Јувентус и Милан. Натпреварот ќе се одигра во среда 25.01.2017 година во Торино со почеток од 20.45 часот . Рокот ... Повеќе »

Карти за натпреварот Порто – Јувентус

PortoJuve

Почитувани Јувентини, Понуда за карти за првиот 1/8 финален натпревар во Лигата на Шампионите помеѓу Порто и Јувентус. Натпреварот ќе се одигра во среда 22.02.2017 година во Порто со почеток од 20:45 часот . ... Повеќе »

Карти за натпреварот Јуве – Лацио

Karti cover

Почитувани Јувентини, Понуда за карти за натпреварот од 21-то коло од Серија А помеѓу Јувентус и Лацио. Натпреварот ќе се одигра во недела 22.01.2017 година во Торино со почеток од 12:30 часот . Рокот за пријавување и ... Повеќе »

Карти за натпреварот Јувентус – Болоња

Karti cover

Почитувани Јувентини, Понуда за карти за натпреварот од 19-тото коло од Серија А помеѓу Јувентус и Болоња. Натпреварот е предвидено да се одигра во недела 08.01.2017 година во Торино со почеток од 15 часот (датумот ... Повеќе »

Карти за 1/8 финалето од Тим Купот на Италија

JuveAtalanta Tim Cup

Почитувани Јувентини, Понуда за карти за натпреварот од 1/8 финалето од Тим Купот на Италија помеѓу Јувентус и Аталанта. Натпреварот е предвидено да се одигра во среда 11.01.2017 година во Торино со почеток од 18:00 часот ... Повеќе »

Карти за натпреварот Јувентус – Рома

Cn_NbZeWAAE6HY0

Почитувани Јувентини, Понуда за карти за натпреварот од 17-тото коло од Серија А помеѓу Јувентус и Рома. Натпреварот ќе се одигра во сабота 17.12.2016 година во Торино со почеток од 20:45 часот. Рокот за пријавување и ... Повеќе »

Карти за мечот од Супер Купот против Милан во Катар

Shilla coffee & bar event home

Почитувани Јувентини, Понуда за карти за натпреварот од Супер Купот на Италија помеѓу Јувентус и Милан. Натпреварот ќе се одигра во петок 23.12.2016 година во Доха, Катар, со почеток од 19:30 часот по локално време. Рокот ... Повеќе »

Организирано патување: Јувентус – Џенова

Tour 2017

Здружението на навивачи ‘ЈУВЕНТУС ФАН КЛУБ МАКЕДОНИЈА‘ како официјален фан клуб на Јувентус во Македонија и претставник на Јувентус ДОК Клуб-от од Торино, со гордост Ве поканува на заедничко патување ... Повеќе »

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!