Тука си: Почетна » Фан Клуб » Карти за натпревари (страна 4)

Категорија: Карти за натпревари

Карти за натпреварот Јувентус – Кротоне

Karti cover

Почитувани Јувентини, Понуда за карти за натпреварот од 37-то коло од Серија А помеѓу Јувентус и Кротоне. Натпреварот ќе се одигра во недела 21.05.2017 година во Торино со почеток од 15:00 часот . Рокот за пријавување ... Повеќе »

Карти за натпреварот Јувентус – Монако

jmonaco1

Почитувани Јувентини, Понуда за карти за реванш натпреварот од 1/2 финалето од Лигата на Шампионите помеѓу Јувентус и Монако. Натпреварот ќе се одигра во вторник 09.05.2017 година во Торино со почеток од 20:45 часот . Рокот за ... Повеќе »

Карти за натпреварот Јувентус – Торино

Karti cover

Почитувани Јувентини, Понуда за карти за натпреварот од 35-тото коло од Серија А помеѓу Јувентус и Торино. Натпреварот ќе се одигра во сабота 06.05.2017 година во Торино со почеток од 20:45 часот . Рокот за пријавување и ... Повеќе »

Како до карта за финалето во Рим?

News_FinaleTimCup_eng

Почитувани членови, Јувентус и оваа сезона, трета по ред, обезбеди пласман во финалето на Тим Купот на Италија каде за противник ќе ја има екипата на Лацио. Финалето од купот ... Повеќе »

Карти за мечот Барселона – Јувентус

barcelona - kiev

Почитувани Јувентини, Понуда за карти за реванш натпреварот од 1/4 финалето во Лигата на Шампионите помеѓу Барселона и Јувентус. Натпреварот ќе се одигра во среда 19.04.2017 година во Барселона со почеток од 20:45 часот . ... Повеќе »

Карти за натпреварот Јувентус – Киево

Karti cover

Почитувани Јувентини, Понуда за карти за натпреварот од 31-то коло од Серија А помеѓу Јувентус и Киево. Натпреварот ќе се одигра во сабота 08.04.2017 година во Торино со почеток од 20:45 часот . Рокот за пријавување и ... Повеќе »

Карти за натпреварот Јувентус – Милан

Karti cover

Почитувани Јувентини, Понуда за карти за натпреварот од 28-то коло од Серија А помеѓу Јувентус и Милан. Натпреварот ќе се одигра во петок 10.03.2017 година во Торино со почеток од 20:45 часот . Рокот за пријавување и ... Повеќе »

Карти за 1/2 финалето од купот против Наполи

16463806_1367771499963887_6604051977486532804_o

Почитувани Јувентини, Понуда за карти за првиот 1/2 финален натпревар од Тим Купот на Италија помеѓу Јувентус и Наполи. Натпреварот ќе се одигра во вторник 28.02.2017 година во Торино, најверојатно со почеток од 20:45 часот . Рокот ... Повеќе »

Карти за натпреварот Јувентус – Емполи

Karti cover

Почитувани Јувентини, Понуда за карти за натпреварот од 26-тото коло од Серија А помеѓу Јувентус и Емполи. Натпреварот ќе се одигра во сабота 25.02.2017 година во Торино со почеток од 20:45 часот . Рокот за пријавување и ... Повеќе »

Карти за натпреварот Јувентус – Палермо

palermo+cover+ita

Почитувани Јувентини, Понуда за карти за натпреварот од 25-тото коло од Серија А помеѓу Јувентус и Палермо. Натпреварот ќе се одигра во петок 17.02.2017 година во Торино со почеток од 20:45 часот . Рокот за пријавување и ... Повеќе »

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!