Тука си: Почетна » Фан Клуб » Карти за натпревари (страна 12)

Категорија: Карти за натпревари

Карти за Галатасарај – Јувентус ЛШ 10.12.2013

Juve - Galata

Имаме можност да нарачаме карти за натпреварот од последното коло во фазата на групите во Лига на Шампиони – Галатасарај – Јувентус, кој треба да се одигра на 10. декември ... Повеќе »

Јувентус – Сасуоло 14.12.2013 – заедничко патување со фан клубовите од Хрватска и Босна и Херцеговина

24910-lo-juventus-stadium-di-torino

Јувентус – Сасуоло 14.12.2013 (сабота) – организирано патување во соработка со Јувентус DOC клуб – Хрватска и Јувентус DOC клуб – БиХ Нашиот DOC фан клуб во соработка со пријателите ... Повеќе »

Карти за дуелите на Јувентус со Реал Мадрид и Милан

Здраво на сите! Добивме многу прашања во врска со дуелите на Јувентус со Реал Мадрид во Лигата на Шампионите и Милан во Серија А, па еве неколку корисни информации: Сите ... Повеќе »

Карти за Јувентус – Галатасарај 02.10.2013 – Лига на шампиони

Juve - Galata

Барања за карти за натпреварот од Лигата на Шампионите Јувентус – Галатасарај која е на распоред на 02.10.2013 во 20:45 На Јувентус арената,  може да испратите до среда (11.09.2013) до ... Повеќе »

Bileta për ne Juventus Stadium – përmes JuventusMK

stadium+champions+cover

Keni dëshirë ta realizoni ëndrrën dhe të shkoni në Juventus arenën, të ndiqni një ndeshje të Seria A ose Ligës së Kampionëve? Kjo nuk është kurfar problemi nëse jeni anëtar ... Повеќе »

Карти за Јувентус арена – преку ЈувентусМК

C_3_Media_1683050_immagine_ts673_400

Сакате да го остварите сонот и да се најдете на Јувентус арената на натпревар од Серија А или Лигата на Шампионите? Тоа не е никаков проблем, доколку сте член во ... Повеќе »

Карти за Интер – Јувентус 15.09.2013

Inter vs Juve

ЈувентусМК обезбедува карти за гостувањето на Јувентус во Милано на Џузепе Меаца против Интер на 15 септември 2013г. Цената на картите е 50 ЕУР (3100 денари) за регистрирани навивачи – ... Повеќе »

Карти за Јуве – Баерн [10.04.2013 | 20:45]

cover

Можете да извршите пријавување за карти за натпреварот од 1/4 финалето на Лигата на Шампионите: Јувентус – Баерн Минхен кој ќе се одигра на 10. април од 20:45. Рокот за ... Повеќе »

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!