Тука си: Почетна » Фан Клуб » Карти за натпревари (страна 10)

Категорија: Карти за натпревари

Карти за натпреварот Јувентус – Атлетико Мадрид

e02a1d59-17f8-4dd4-9417-b04514845412

Почитувани Јувентини, Координативниот Центар од Торино ни испрати понуда за барање на карти за натпреварот од Лигата на Шампионите: Јувентус – Атлетико Мадрид Натпреварот ќе се одригра во вторник 09.12.2014 со почеток од 20:45 часот. Резервација ... Повеќе »

Карти за натпреварот Малме – Јувентус

champions cover

Почитувани Јувентини, Координативниот Центар од Торино ни испрати понуда за барање на карти за натпреварот од 5° коло од Лигата на Шампионите помеѓу Малме и Јувентус. Натпреварот ќе се одигра ... Повеќе »

Карти за натпреварот Јувентус – Парма

e8d7eae3-41dd-4de3-83d3-0a6e8739dc3a

Почитувани Јувентини, Координативниот Центар од Торино ни испрати понуда за барање на карти за натпреварот од 11° коло од Серија А помеѓу Јувентус и Парма Натпреварот ќе се одигра во недела 09.11.2014 со ... Повеќе »

Карти за натпреварот Јувентус – Палермо

PALERMO

Почитувани Јувентини, Координативниот Центар од Торино ни испрати понуда за барање на карти за натпреварот од 8° коло од Серија А помеѓу Јувентус и Палермо Натпреварот ќе се одигра во недела 26.10.2014 со ... Повеќе »

Карти за натпреварот Олимпијакос – Јувентус

OLYJUV

Почитувани Јувентини, Координативниот Центар од Торино ни испрати понуда за барање на карти за натпреварот од Лигата на Шампионите: Олимпијакос - Јувентус Натпреварот ќе се одигра во среда 22.10.2014 со почеток од 20:45 часот. За натпреварот ... Повеќе »

Карти за натпреварот Јувентус – Рома

b679767c-096f-4309-9d95-b4d8607f3312

Почитувани Јувентини, Координативниот Центар од Торино ни испрати понуда за барање на карти за натпреварот од 6° коло од Серија А помеѓу Јувентус и Рома Натпреварот ќе се одигра во недела 05.10.2014 со ... Повеќе »

Карти за натпреварот Јувентус – Олимпијакос

juvoly

Почитувани Јувентини, Координативниот Центар од Торино ни испрати понуда за барање на карти за натпреварот од Лигата на Шампионите: Јувентус – Олимпијакос Натпреварот ќе се одригра во вторник 04.11.2014 со почеток од 20:45 часот. Резервација ... Повеќе »

Карти за натпреварот Јувентус – Чезена

0c790dd0-88f6-45ea-b50f-87ce266b5f1f

Почитувани Јувентини, Координативниот Центар од Торино ни испрати понуда за барање на карти за натпреварот од 4° коло од Серија А: Јувентус – Чезена Натпреварот ќе се одигра во среда 24.09.2014 со почеток ... Повеќе »

Карти за натпреварот Атлетико Мадрид – Јувентус

ATMJUV

Почитувани Јувентини, Координативниот Центар од Торино ни испрати понуда за барање на карти за натпреварот од Лигата на Шампионите: Атлетико Мадрид – Јувентус Натпреварот ќе се одригра на 01.10.2014, среда, со почеток ... Повеќе »

Информации за натпреварот Олимпијакос – Јувентус

OLYJUV

Почитувани бјанконери, Поради големиот интерес кој деновиве го пројавивте за натпреварот Олимпијакос – Јувентус кој се игра на 22 октомври во Пиреа, испративме допис до централата на ДОК клубот во ... Повеќе »

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!