Тука си: Почетна » Фото

Категорија: Фото

Јувентус во Мадрид

Atletico Madrid - Juventus

Повеќе »

Јувентус – Каљари 3:0

Juventus vs Cagliari - Serie A Tim 2013/2014

Повеќе »

Рома – Јувентус 0:1

Roma - Juventus

Повеќе »

Јувентус – Аталанта 1:0

Juventus v Atalanta - serie A Tim 2013-2014

Повеќе »

Јувентус – Бенфика 0:0

Juventus - Benfica

Повеќе »

Сасуоло – Јувентус 1:3

32

Повеќе »

Бенфика – Јувентус 2:1

Benfica vs Juventus - Europa League 2013 2014, semifinale di andata

Повеќе »

Јувентус – Болоња 1:0

Juventus vs Bologna - Serie A Tim 2013/2014

Повеќе »

Удинезе – Јувентус 0:2

18

Повеќе »

Јувентус – Лион 2:1

Juventus vs Olympique Lione - Uefa Europa League 2013 2014

Повеќе »

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!