Тука си: Почетна » Архива од Авторот: Влатко (страна 11)

Архива од Авторот: Влатко

Официјална формација: Баерн – Јуве

Повеќе »

Навивачки…

Повеќе »

Ди Марцо: Јуве ќе се сретне со агентот на Санчез

На сателитскиот канал Sky Sport, трансфер експертот Џанлука Ди Марцо ги даде последните „инсајдерски“ информации за пазарот на Јуве: „Состаноци на пазарот. Јувентус е концентриран на ЛШ и на Скудетото ... Повеќе »

Болоња – Јувентус

Повеќе »

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!