Тука си: Почетна » Јувентус во Мадрид » Atletico Madrid – Juventus
Atletico Madrid – Juventus

Atletico Madrid – Juventus

Facebook Twitter

Atletico Madrid - Juventus

Foto LaPresse – Daniele Badolato
30/09/2014 Madrid ( Spagna)
Sport Calcio
Atletico Madrid – Juventus
Champions League 2014 2015 – Match day 2 – Juventus pitch inspection
Nella foto:

Photo LaPresse – Daniele Badolato
30 September 2014 Madrid ( Spain )
Sport Soccer
Atletico Madrid – Juventus
Champions League 2014 2015 – Match day two – Juventus pitch inspection
In the pic:

Коментирањето е затворено

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!