Тука си: Почетна » Јувентус - Каљари 3:0 » Juventus vs Cagliari – Serie A Tim 2013/2014
Juventus vs Cagliari – Serie A Tim 2013/2014

Juventus vs Cagliari – Serie A Tim 2013/2014

Facebook Twitter

Juventus vs Cagliari - Serie A Tim 2013/2014

Foto Spada / LaPresse18 05 2014 Torino (Italia)Sport CalcioJuventus – CagliariCampionato italiano di calcio Serie A Tim 2013 2014 – Cerimonia di premiazioneNella foto: la premiazionePhoto Spada / LaPresse18 05 2014 Turin (Italy)Sport SoccerJuventus – CagliariItalian Football Championship League A Tim 2013 2014 – Victory CeremonyIn the picture: victory ceremony

Коментирањето е затворено

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!