Тука си: Почетна » Јувентус - Каљари 3:0 » Juventus vs Cagliari – Serie A Tim 2013/2014
Juventus vs Cagliari – Serie A Tim 2013/2014

Juventus vs Cagliari – Serie A Tim 2013/2014

Facebook Twitter

Juventus vs Cagliari - Serie A Tim 2013/2014

Foto Spada/LaPresse18 05 2014 Torino (Italia)Sport CalcioJuventus – Cagliari Campionato italiano di calcio Serie A Tim 2013 2014Nella foto: tevezPhoto Spada/LaPresse18 05 2014 Turin (Italy)Sport SoccerJuventus – Cagliari Italian Football Championship League A Tim 2013 2014In the picture: tevez

Коментирањето е затворено

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!