Тука си: Почетна » Јувентус - Каљари 3:0 » Juventus vs Cagliari – Serie A Tim 2013/2014
Juventus vs Cagliari – Serie A Tim 2013/2014

Juventus vs Cagliari – Serie A Tim 2013/2014

Facebook Twitter

Juventus vs Cagliari - Serie A Tim 2013/2014

Foto Daniele Montigiani / LaPresse
18 05 2014 Torino (Italia)
Sport Calcio
Juventus – Cagliari
Campionato italiano di calcio Serie A Tim 2013 2014
Nella foto: Coreografia Stadio

Photo Daniele Montigiani / LaPresse
18 05 2014 Torino (Italy)
Sport Soccer
Juventus – Cagliari
Italian Football Championship League A Tim 2013 2014
In the picture: choreography Stadium

Коментирањето е затворено

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!