Тука си: Почетна » Рома - Јувентус 0:1 » Roma – Juventus
Roma – Juventus

Roma – Juventus

Facebook Twitter

Roma - Juventus

Foto Alfredo Falcone – LaPresse
11/05/2014 Roma ( Italia)
Sport Calcio
Roma – Juventus
Campionato di Calcio Serie A Tim 2013 2014 – Stadio Olimpico di Roma
Nella foto:
Destro
Photo Alfredo Falcone – LaPresse
11/05/2014 Roma (Italy)
Sport Soccer
Roma – Juventus
Italian Football Championship League A Tim 2013 2014 – Olimpico Stadium of Roma
In the pic:Destro

Коментирањето е затворено

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!