Тука си: Почетна » Јувентус - Аталанта 1:0 » Juventus v Atalanta – serie A Tim 2013-2014
Juventus v Atalanta – serie A Tim 2013-2014

Juventus v Atalanta – serie A Tim 2013-2014

Facebook Twitter

Juventus v Atalanta - serie A Tim 2013-2014

Daniele Bottallo / La Presse
05-05-2014
sport, calcio
Juventus v Atalanta – serie A Tim 2013-2014
nella foto: Padoin, gol 1-0

Daniele Bottallo / La Presse
05-05-2014
sport, soccer
Juventus vs Atalanta – Italian A League Tim
in the picture: Padoin, goal 1-0

Коментирањето е затворено

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!