Тука си: Почетна » Јувентус - Аталанта 1:0 » Juventus vs Atalanta – Campionato Serie A 2013/2014
Juventus vs Atalanta – Campionato Serie A 2013/2014

Juventus vs Atalanta – Campionato Serie A 2013/2014

Facebook Twitter

Juventus vs Atalanta - Campionato Serie A 2013/2014

Foto Sandro Falzone – LaPresse05 05 2014 Torino ( Italia ) Juventus StadiumSport CalcioJuventus vs Atalanta – Campionato Serie A 2013/2014Nella foto: storariPhoto Sandro Falzone – LaPresse05 05 2014 Turin ( Italy ) Juventus StadiumSport SoccerJuventus vs Atalanta – Italian Football Championship League A 2013 2014In the pic: storari

Коментирањето е затворено

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!