Тука си: Почетна » Јувентус - Аталанта 1:0 » Juventus – Atalanta – Serie A Tim 2013/2014
Juventus – Atalanta – Serie A Tim 2013/2014

Juventus – Atalanta – Serie A Tim 2013/2014

Facebook Twitter

Juventus - Atalanta - Serie A Tim 2013/2014

Foto Spada/LaPresse05 05 2014 Torino (Italia)Sport CalcioJuventus – AtalantaCampionato italiano di calcio Serie A Tim 2013 2014Nella foto : mister contePhoto Spada/LaPresse05 05 2014 Turin (Italy)Sport SoccerJuventus – Atalanta Italian Football Championship League A Tim 2013 2014In the picture : mister conte

Коментирањето е затворено

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!