Тука си: Почетна » Јувентус - Аталанта 1:0 » Juventus vs Atalanta – Serie A Tim 2013/2014
Juventus vs Atalanta – Serie A Tim 2013/2014

Juventus vs Atalanta – Serie A Tim 2013/2014

Facebook Twitter

Juventus vs Atalanta - Serie A Tim 2013/2014

Foto Daniele Badolato / LaPresse05 05 2014 Torino (Italia)Sport CalcioJuventus – AtalantaCampionato italiano di calcio Serie A Tim 2013 2014Nella foto: la Juventus festeggia in campoPhoto Daniele Badolato / LaPresse05 05 2014 Torino (Italy)Sport SoccerJuventus – AtalantaItalian Football Championship League A Tim 2013 2014In the picture: Juventus celebrate before the match

Коментирањето е затворено

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!